Diskuzní fórum

Datum 26.12.2009
Vložil Křemenová Eva ZRadounky@seznam.cz
Titulek Ailinka

Dobrý den,
na Štědrý jsem od dcery dostala vánoční dárek a to Vaši Ailinku. Vůbec jsem s tím nepočítala a dárek od dcery mě doslova vyrazil dech.
Kdysi jsme králíčky - zakrslíky měli. Byli chováni v bytě a kamarádili se se psem (hlavně mu chodili pít z misky). Když jsem přišla o posledního, který byl velmi přítulný a na chalupě mohl běhat volně, už jsem si dalšího nepořizovala.
Přesto jsem stránky králíčku i nadále sledovala a mimi se mi strašně moc líbila. Chovám však morčata a to na zoorehabilitaci, jednoho naháče a jednu krátkosrstou tříbarevnou samičku. Mimo to mám ještě fenku jorka na canisterapii.
Byla jsem v naprostém šoku, když dcera přinesla Ailinku pod stromeček, vůbec jsem netušila, že pro ní jela.
Ailinka je velice milá. Dnes jí jela dcera pro byt - klec. Oba naši psi jsou z ní nadšeni - flet i jork.
Chtěla bych s ní začít provádět zoorehabilitaci, protože je naprosto klidná a nevadí jí dotyk rukou, myslím, že se bude na dětské neurologii ve FTNsP Krč dětem líbit, chodím i geriatrii a tam z ní budou mít doufám též velikou radost.
Budu pomalu končit a brzy Vám napíši. Ještě jednou díky za Ailinku a budu průběžně podávat informace o Ailince. Mějte se moc hezky a přeji vše nej nej v celém příštím roce Křemenová Eva

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode