Diskuzní fórum

Datum 10.03.2011
Vložil petra
Titulek Re: usaci pi kinske hruza stavte se na kaficko


Dobrý den mě paní Kinská také podvedla. Umřeli mi 2 králíčci ze 3 a veterinář neví proč. Kinská tvrdila že jsou očkovaný a že mi pošle potvrzení. Nic neposlala a zvířátka uhynula. Ten poslední přežil ale ze samice se vyklubal samec. Jsem nucena ho dát pryč protože nemám místo pro samce. Problém je že králíčci byli určeni na terapii pro postižené děti. Proto se na vás obracím s žádostí o pomoc. Nenašel by se ve vašem chovu mladý králíček darem nebo levně strakatá samička třeba malá napůl slepá to je jedno. Potřebuji králíčka na tyto terapie nemohu nechat 110 dětí na jednom zaječákovy.
Jo dále kinská pomlouvala Lindu Krajskou Libánskou z ráje teddíků. Lindu znám osobně mám od ní zaječáka Ecia a je to nejbáječnější zvířátko které mám. A mislím že o vás taky padlo nějaké slovo. Že prý střídáte samice jako ponožky. a že když mají jít na odpočnek mezi vrhy tak je dáte pryč a koupíte nové. Že to děláte jen pro prachy a ona né já jí totiž vymněnila samice. Osobně ze své vlastní zkušenosti dávám za pravdu vám. Lhala mi podvedla mě od tet jí neznám.
A pomůžu vám jí zničit aby nemohla nadále lhát krást podvádět a týrat své svěřence
secretariat557@seznam.cz

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode