Zde můžete probírat vše, co se týká ušáků, rady, tipy, pokud to bude v mých silách, také ráda poradím a podělím se se svou zkušeností. Sprosté příspěvky, urážky a nadávky stejně tak jako inzerce budou mazány. Díky všem

Diskuzní fórum

Datum 10.03.2011
Vložil petra
Titulek Re: usaci pi kinske hruza stavte se na kaficko


Dobrý den mě paní Kinská také podvedla. Umřeli mi 2 králíčci ze 3 a veterinář neví proč. Kinská tvrdila že jsou očkovaný a že mi pošle potvrzení. Nic neposlala a zvířátka uhynula. Ten poslední přežil ale ze samice se vyklubal samec. Jsem nucena ho dát pryč protože nemám místo pro samce. Problém je že králíčci byli určeni na terapii pro postižené děti. Proto se na vás obracím s žádostí o pomoc. Nenašel by se ve vašem chovu mladý králíček darem nebo levně strakatá samička třeba malá napůl slepá to je jedno. Potřebuji králíčka na tyto terapie nemohu nechat 110 dětí na jednom zaječákovy.
Jo dále kinská pomlouvala Lindu Krajskou Libánskou z ráje teddíků. Lindu znám osobně mám od ní zaječáka Ecia a je to nejbáječnější zvířátko které mám. A mislím že o vás taky padlo nějaké slovo. Že prý střídáte samice jako ponožky. a že když mají jít na odpočnek mezi vrhy tak je dáte pryč a koupíte nové. Že to děláte jen pro prachy a ona né já jí totiž vymněnila samice. Osobně ze své vlastní zkušenosti dávám za pravdu vám. Lhala mi podvedla mě od tet jí neznám.
A pomůžu vám jí zničit aby nemohla nadále lhát krást podvádět a týrat své svěřence
secretariat557@seznam.cz

Datum 04.04.2010
Vložil wendy
Titulek králík

Dorý den, ctěla bych se zeptat co znamená když můj králík jenom někdy kýchne?? Informujtemě prosím na E-majl VenDou@seznam.cz. Mockrát děkuji Z pozravem Vendula Doušová

Datum 07.04.2010
Vložil mikelka
Titulek Re: králík

Dobrý den, odpověď máte na mailu.

Datum 20.03.2010
Vložil anitka
Titulek proč??

chtěla bych se zeptat proč sem vůbec nedáváte fotky nových miminek???

Datum 22.03.2010
Vložil mikelka
Titulek Re: proč??

Zatím mám mimča u jedné Vss, která je prvnička, proto jí do hnízda moc nehrabu. Každopádně jen co budou ušáci větší, nafotím je. Navíc nejsou na prodej, až na výstavě. Takže je nafotím spíš až budou větší než úplné prcky. Navíc malí Vss jsou jeden jak druhý černí jak uhel, stříbřit začínají později. To si myslím bude zajímavější podívaná než na pět černých uhlíků. Jinak beranička má prcky teprve pár dní, tam mimča určitě fotit budu, i když také budou k prodeji až případně na výstavě, jestli vůbec. Takže fotky určitě budou, jen to chce chvilku posečkat :)

Datum 31.01.2010
Vložil katka
Titulek ailinka

dobrý den.já bych chtěla králičí samici.ale nikdy kdy by se to hodilo třeba nikdy na jaře.naschle.katka kopecká

Datum 31.01.2010
Vložil mikelka
Titulek Re: ailinka

Dobrý den, nevím na co reagujete, ale nemáme k prodeji žádnou králičí samici. Pokud myslíte Aili, tak ta je od vánoc v novém domově.

Datum 19.01.2010
Vložil Majkl
Titulek koště

Čus Mik nezbylo ti nějáký koště?Potřebuju jedno písni my na mail dík

Datum 20.01.2010
Vložil mikelka
Titulek Re: koště

Aloha, máš to tam, včera jsem to nestihla, jaksi :)

Datum 10.01.2010
Vložil Lenka
Titulek Tedíci

Dobrý večer Míšo,i když se vůbec neznáme a králíčka od Vás také nemám, je opravdu škoda, že jste s Tedíčkami skončila. Co se týče paní Kinské, je to pěkná potvora, a velice nesolidní chovatelka, od které jste si neměla nechat odradit Váš chov. Paní Kinská má králíčky jako továrnu na peníze a ne jeden chovatel, či kupující s ní měl velké problémy, kvůli falšování rodokmenů a nebo prodala Tedíka, který vlastně byl Lvíček a mohla bych pokračovat. S touto paní, raději nekomunikovat a nebo jí poslat do patřičných mezí. Boží mlýny melou pomalu,ale jistě. Jen chudáčci Ti chlupáčci. Přeji Vám hodně úspěchů s chovem ZB a VSS. A třeba někdy,až zase začnete Tedíčky chovat,se poznáme lépe. Zdraví Vás Lenka, chs od Slavkovského lesa.

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode