Zde můžete probírat vše, co se týká ušáků, rady, tipy, pokud to bude v mých silách, také ráda poradím a podělím se se svou zkušeností. Sprosté příspěvky, urážky a nadávky stejně tak jako inzerce budou mazány. Díky všem

Diskuzní fórum

Datum 12.01.2010
Vložil mikelka
Titulek Re: Tedíci

Dobrý večer Lenko,
o paní Kinské se již raději nebudu vyjadřovat, způsobila nám svým jednáním spoustu problémů včetně pošpinění našeho chovu, mám k dispozici jak její výhružné maily, tak smsku, kde přímo osočuje Andromedu z úhynu zvířat na kokcidiozu.
Každopádně, je mi i velmi líto, že chov teddy stagnuje, spíše se objevuje spousta lidí, kteří se snaží vydělat na chovu peníze. To se prostě nedá, to může potvrdit každý, kdo králíky všeobecně choval a chová. Já se vrátila k milovaným Vss a zkusím k nim i zakrslé berany, už mám konečně kompletní páreček. Až to počasí trošku dovolí a sleze sníh, udělám všem konečně i nové fotečky. Každopádně díky za přání a chovu zdar!
Michaela a ušáci z Mělníka

Datum 15.01.2010
Vložil Lenka
Titulek Re: Re: Tedíci

Dobrý den Míšo ještě jednou, mě paní Kinská také špiní stanici.Sice ne vyhrůžkami a sms,ale píše do rodokmenů to co není pravda. Tvrdí že je to Teddy a prodá zmršeného Lvíčka.Já proti ní nemám dostatek důkazů. Někdo by jí už měl zažalovat a na ten její chov se podívat. Máte pravdu, hodně lidí to má na peníze, ale ne pro tedíky, jako takové. Je to velká škoda, že se k tomu lidé takto staví. Snad bude lépe. Budu na Vás myslet a držet palečky. Mějte se moc krásně. Budu Vaše stránečky nadále sledovat:-).Lenka

Datum 03.01.2010
Vložil Irena
Titulek Teddíci

Dobrý den,
je veliká škoda, že jste s chovem Teddy králíčků skončila a že chov přišel o takovou chovatelku jakou jste Vy. Ale důvody chápu a zároveň jsem velice ráda, že i já mám od Vás pár opravdu krásných jedinců. Moc se těším na miminka od nich a velice Vám za ně děkuji. Děkuji nejen za králíčky, ale i pomoc a rady, které jste mi vždycky ochotně dala a doufám, že ještě dáte:-). Přeji Vám hodně štěstí, lásky a hlavně zdraví a nejen v roce 2010 ale i v dalších letech a větší štěstí ve Vašem chovu Vss to Vám i Vašim blízkým a všem Vašim miláčkům přeji z celého srdce Pilařová Irena

Datum 03.01.2010
Vložil mikelka
Titulek Re: Teddíci

Paní Ireno, já moc děkuji za přání a vám, vašim blízkým, ušákům a všem zvířátkům přeji mnoho zdraví, štěstí a radosti v novém roce, mnoho chovatelských i osobních úspěchu a žádné vrásky :)
Stříbřití králíci byli mojí slabostí už před Teddy a proto jsem se k nim vrátila. Pokaždé když jsem byla někde na výstavě, zdržovala jsem právě před klecemi s Vss a povedlo se mi sehnat myslím si že pěkné kusy. Zhruba za 14 dní přibude ještě samička Vss a Zbdiv, tím bude základna kompletní. Už se na to moc těším a až bude venku jen trochu kloudno, udělám ušákům fotky.

Datum 29.12.2009
Vložil Hanka
Titulek kvalitní předci z Andromedy

Pátrala jsem na vašem webu po předcích našeho nového mazlíka, Galilea z Bonity, jehož tatínek je dle výpisu Iziie z Andromedy... nevím, proč nějaká osoba šíří o vaší stanici pomluvy, když se jedná o naprosto zdravé a navíc kvalitní jedince, kteří produkují výborné potomstvo, náš králíček je naprosto zdravý - s nádhernou srstí, malými oušky a projevuje se naprosto zdravě. Asi by to chtělo nenechat se odradit... Chci se zpetat: rodičů Izzieho: Falca z Malé zoo a Alenky z Teddy klubu jste se zbavili?

Datum 02.01.2010
Vložil mikelka
Titulek Re: kvalitní předci z Andromedy

Dobrý den,
předem velmi děkuji za pochvalu i podporu, ale s chovem Teddy jsem prozatím skončila, jen musím upravit webové stránky. Není to jen z důvodu vztahů mezi Teddíkáři, ale i z důvodu podlomeného zdraví, kdy se těmto chlupáčům nemohu věnovat tolik, jak by potřebovali. Proto jsem všem našla nový domov, kde dostanou odpovídající péči.
Jinak Izzie je samička :) a velmi nadějná v chovu. Oba její rodiče, Falco i Alenka jsou již pryč, i když Falca jsem se vzdávala jen velmi těžko, byl to nádherný malý klučina, velmi vyrovnané povahy, opravdu mazlínek.

Datum 26.12.2009
Vložil Křemenová Eva ZRadounky@seznam.cz
Titulek Ailinka

Dobrý den,
na Štědrý jsem od dcery dostala vánoční dárek a to Vaši Ailinku. Vůbec jsem s tím nepočítala a dárek od dcery mě doslova vyrazil dech.
Kdysi jsme králíčky - zakrslíky měli. Byli chováni v bytě a kamarádili se se psem (hlavně mu chodili pít z misky). Když jsem přišla o posledního, který byl velmi přítulný a na chalupě mohl běhat volně, už jsem si dalšího nepořizovala.
Přesto jsem stránky králíčku i nadále sledovala a mimi se mi strašně moc líbila. Chovám však morčata a to na zoorehabilitaci, jednoho naháče a jednu krátkosrstou tříbarevnou samičku. Mimo to mám ještě fenku jorka na canisterapii.
Byla jsem v naprostém šoku, když dcera přinesla Ailinku pod stromeček, vůbec jsem netušila, že pro ní jela.
Ailinka je velice milá. Dnes jí jela dcera pro byt - klec. Oba naši psi jsou z ní nadšeni - flet i jork.
Chtěla bych s ní začít provádět zoorehabilitaci, protože je naprosto klidná a nevadí jí dotyk rukou, myslím, že se bude na dětské neurologii ve FTNsP Krč dětem líbit, chodím i geriatrii a tam z ní budou mít doufám též velikou radost.
Budu pomalu končit a brzy Vám napíši. Ještě jednou díky za Ailinku a budu průběžně podávat informace o Ailince. Mějte se moc hezky a přeji vše nej nej v celém příštím roce Křemenová Eva

Datum 02.01.2010
Vložil mikelka
Titulek Re: Ailinka

Dobrý den, jsem moc ráda, že vám Aili udělala radost a zároveň jsem jí našla domov, ve kterém bude mít tu nejlepší péči. Doufám, že bude nadále rozdávat radost a úsměv dál, kouzlo těch modrých očí už zůstane v každém, kdo se do nich podíval. Budu se těšit na nové zprávičky z jejího současného domova. Podrbejte jí za nás na kebulce :)

Datum 05.01.2010
Vložil Křemenová Eva
Titulek Re: Ailinka

Dobrý den,
ráda bych Vám podala nové zprávy o Ailince. Bohužel u nás asi moc spokojená. Když jí vezmu do náručí, tak se nechá mazlit, ale jinak když jí cokoli dávám nebo manipuluji v jejím příbytku, tak po mně seká a mručí. Jinak moc veselá také není. \myslím si, že se jí asi moc stýská po Vás a svén bydlení.
Když jsem si četla stránk jiných chovtelů, tak jsem našla mnoho názorů, že králíček nerad mění mjitele.
Nevím co s tím. Ailinka je moc krásná, ale je mi jí líto, že se u nás necítí moc dobře a spokojeně. Nevím, zda by pro ni nebylo lepší aby se vrátila zpět k Vám. Vím, že jste ji dávala pryč ze zdravotních důvodů, ale nevím, uvidíme, zda si zvykne.
Zase Vás budu informovat. Mějte se zatím moc hezky Křemenová Eva

Datum 06.01.2010
Vložil mikelka
Titulek Re: Re: Ailinka

Ono jde o to, že svou klec bere jako svoje teritorium, někteří králíčci jsou pak na své území hákliví, pokud jim do něj zasahujete v jejich přítomnosti - brání si svojí noru. S tím zvykáním jí musíte dát čas, chvilku to potrvá, ale uvidíte, že trpělivost přinese výsledky.

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode