Zde můžete probírat vše, co se týká ušáků, rady, tipy, pokud to bude v mých silách, také ráda poradím a podělím se se svou zkušeností. Sprosté příspěvky, urážky a nadávky stejně tak jako inzerce budou mazány. Díky všem

Diskuzní fórum

Datum 07.06.2018
Vložil Albertpef
Titulek How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate gland is an essential part of a male's reproductive system. It secretes fluids that assist the transportation and activation of sperm. The prostate gland can be found just in front of the rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, it is almost always very uncomfortable and inconvenient for that patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health conditions are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.Prostate infection, also called prostatitis, is the most common prostate-related symptom in men younger than 55 years of age. Infections from the prostate are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis is the least common of kinds of prostate infection. It is due to bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients may experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by utilizing antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to help remedy the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is a condition of a particular defect in the gland and the persistence presence of bacteria in the urinary tract. It can be due to trauma on the urinary tract or by infections originating from the rest in the body. A patient can experience testicular pain, spine pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal from the prostate defect followed by the use antibiotics and NSAIDs to deal with the inflammation.

Non-bacterial prostatitis is the reason for approximately 90% of all prostatitis cases; however, researchers have not to create the cause of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur due to unknown infectious agents while other believe that intensive exercise and high lifting could cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, a proper diet is important. These are some with the actions you can take to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is important for general health and this will also maintain your urinary track clean.

2. Some studies claim that a few ejaculations per week will help to prevent prostate cancer.

3. Eat pork in moderation. It has been shown that consuming greater than four meals of beef per week will raise the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to be sure sufficient intake of nutrients necessary for prostate health.

The most important measure to consider to make sure a proper prostate is to opt for regular prostate health screening. If you are forty yrs . old and above, you ought to select prostate examination at least once per year.

Datum 19.07.2014
Vložil Petra
Titulek Vss

Dobrý den, sháníme samici VSS s PP (tetovanou) pro mého otce, nejsem v tomhle odvětví prodeje zkušená nemůžete mi poradit kde sehnat jak sehnat? Předem moc děkuji (petka.pitka@seznam.cz)

Datum 18.04.2013
Vložil Monča
Titulek odložené mláďátko

Dobrý den,
poradíte mi prosím někdo,čím můžeme nahradit králičí mateřské mléko???
Samice ho vystrčila z pelechu a nechce ho už přijmout:(.A ten malý drobeček (4dny)se drží zuby nechty!Dávám mu zatím glukózu......
Díky Monika

Datum 05.11.2012
Vložil Barča
Titulek Hekání

Dobrý den můj králíček někdy jakoby heká nevím co to má znamenat mám o ní strach
Děkuji za odpověď

Datum 02.06.2011
Vložil zdenka
Titulek miminka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte nějaká miminka zakrslých beránků? Kdyžtak mail zdenka.janacikova@centrum.cz. Děkuji Zdeňka

Datum 24.08.2010
Vložil PAJATAZIK
Titulek TEDDY

DOBRÝ DEN CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT JESTLI VLASTNÍTE KRÁLÍČKA TEDDYHO JMENEM MATĚJ KOUPILA JSEM SI SAMIČKU OD PANÍ KINSKÉ A MAM TAM NAPSANÉHO JAKO OTCE MATĚJE S ANDROMEDY A JELIKOŽ JSEM ČETLA PŘÍSPĚVEK A STÍŽNOST NA PANI KINSKOU RÁDA BYCH SE PŘESVĚDČILA JESTLI MI OPRAVDU PRODALA TO CO MI NAPSALA PROTOŽE JSEM S NÍ MĚLA MENŠÍ NEDOROZUMĚNÍ . A JEŠTĚ BYCH MĚLA JEDEN DOTAZ ALE TO BYCH POTŘEBOVALA SOUKROMĚ JESTLI BY JSTE MI PORADILA PŘES EMAIL pajatazik@seznam.cz DĚKUJI S POZDRAVEM ŠTĚTINOVÁ

Datum 28.08.2010
Vložil mikelka
Titulek Re: TEDDY

odpověděla jsem vám na mail

Datum 15.05.2010
Vložil lida kotabova Citov
Titulek usaci pi kinske hruza stavte se na kaficko

dobry den s pi kinskou maji vsichni pravdu mam od ni samicku teddy ale nalezla jsem stroupky na tele a pred dvema mesici mi prodala samicku teddy ktera teddy vlastne neni´je to krizenec lvicka s hladkym hadame se uz tyden nechce vratit penize za kralicky a jeji jednani a odporne pospinovani dobrych chovatelu je neunosne!!!doufam ze se ji to jednou vymsti!!!jinak kdyz budete chtit napiste budu rada za kamaradku a blizkou chovatelku kralicku mohu vam nabidnout dva krasne beranky 7mesicu stare mazlive uzasne mam hobby chov ale o zvyratka se staram jak o sve cleny rodiny mam zdravy chov nekrizenych beranku cernych trislovych liscich a cistokr teddy!!!§nechcete se nekdy prijet podivat a dat keficko na zahrade ve spolecnosti usaku v ohradce??dekuji za odpoved na muj mail citaci@seznam.cz preji krasnou dobrou noc!!kotabova z citova

Datum 16.05.2010
Vložil mikelka
Titulek Re: usaci pi kinske hruza stavte se na kaficko

Dobrý den, odpověď máte na mailu :)

Datum 10.03.2011
Vložil petra
Titulek Re: usaci pi kinske hruza stavte se na kaficko


Dobrý den mě paní Kinská také podvedla. Umřeli mi 2 králíčci ze 3 a veterinář neví proč. Kinská tvrdila že jsou očkovaný a že mi pošle potvrzení. Nic neposlala a zvířátka uhynula. Ten poslední přežil ale ze samice se vyklubal samec. Jsem nucena ho dát pryč protože nemám místo pro samce. Problém je že králíčci byli určeni na terapii pro postižené děti. Proto se na vás obracím s žádostí o pomoc. Nenašel by se ve vašem chovu mladý králíček darem nebo levně strakatá samička třeba malá napůl slepá to je jedno. Potřebuji králíčka na tyto terapie nemohu nechat 110 dětí na jednom zaječákovy.
Jo dále kinská pomlouvala Lindu Krajskou Libánskou z ráje teddíků. Lindu znám osobně mám od ní zaječáka Ecia a je to nejbáječnější zvířátko které mám. A mislím že o vás taky padlo nějaké slovo. Že prý střídáte samice jako ponožky. a že když mají jít na odpočnek mezi vrhy tak je dáte pryč a koupíte nové. Že to děláte jen pro prachy a ona né já jí totiž vymněnila samice. Osobně ze své vlastní zkušenosti dávám za pravdu vám. Lhala mi podvedla mě od tet jí neznám.
A pomůžu vám jí zničit aby nemohla nadále lhát krást podvádět a týrat své svěřence
secretariat557@seznam.cz

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode