Zde můžete probírat vše, co se týká ušáků, rady, tipy, pokud to bude v mých silách, také ráda poradím a podělím se se svou zkušeností. Sprosté příspěvky, urážky a nadávky stejně tak jako inzerce budou mazány. Díky všem

Diskuzní fórum

Datum 27.07.2009
Vložil Irena
Titulek nová fota

Zaslala jsem Vám nová fota mrňousků na email tak snad to dorazilo:-)

Datum 27.07.2009
Vložil mikelka
Titulek Re: nová fota

jj, koukala jsem :) Kuličky k umazlení :D

Datum 02.08.2009
Vložil Irena
Titulek Re: Re: nová fota

máte moc krásný miminka :-)

Datum 02.08.2009
Vložil mikelka
Titulek Re: Re: Re: nová fota

Děkujeme za pochvalu :) Jsou to prdelky. Přes víkend jich šla většina pryč, některé se mi ani nechtělo dát z ruky :D

Datum 02.08.2009
Vložil Irena
Titulek Re: Re: Re: Re: nová fota

to Vám věřim, já ty svoje viděla teď po 4 dnech co jsem byla pryč a taky se budu jen těžko s nima loučit, ale jedno zůstane určitě a to ta jak jste konstatovala že má něco s izabelky vypadá to, že je to holčička :-)

Datum 16.07.2009
Vložil Irena
Titulek miminka

Dobrý den, poslala jsem Vám na email fota miminek a mám k Vám velkou prosbu ohledně určení barvy. Předem Vám moc děkuji

Datum 07.07.2009
Vložil Milan
Titulek mimi

Tie mimi nemaju chybu keby mám pre ne miesto a viac casu:DDD hned by som si vdel vybrat:)))

Datum 08.07.2009
Vložil mikelka
Titulek Re: mimi

Děkujeme za pochvalu Milane :) Také se s nimi občas nemohu rozloučit a nezřídka si nechávám nějaké to mimčo doma :)

Datum 08.07.2009
Vložil Milan www.chsspodsalatina.webnode.sk
Titulek Re: Re: mimi

no ja mám doma teraz teddy barančeky začínam s chovom tak uvidím čo budem robiť keď budem mať nejaký odchov ja :) je podla mna jasne že ak sa u chovateľa narodí zvieratko ktoré sa mu páči tak si ho nechá:)))

Datum 08.07.2009
Vložil mikelka
Titulek Re: Re: Re: mimi

Máš krásný beránky, hlavně Ife je nádherná :)

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode