Zde můžete probírat vše, co se týká ušáků, rady, tipy, pokud to bude v mých silách, také ráda poradím a podělím se se svou zkušeností. Sprosté příspěvky, urážky a nadávky stejně tak jako inzerce budou mazány. Díky všem

Diskuzní fórum

Datum 06.07.2009
Vložil mikelka
Titulek pro paní Alenu

K vašim příspěvkům nemám slov. Takové chování jako vy nemají ani ta zvířata. Doufám že jste spokojená, že jste si tu pěkně rýpla do čerstvé a té nejbolestivější rány.
Děkuji vám za návštěvu našich stránek, dál už sem nechoďte, jinak budu nucena zablokovat vám přístup.

Datum 06.07.2009
Vložil Irena
Titulek Re: pro paní Alenu

Nic si s toho nedělejte p.Krejzová. Je vidět, že p.Alena nemá vůbec páru o tom co pro Vás Váš pejsek znamenal. Jak už jsem psala před rokem jsem si prošla také ztrátou mého miláčka a tahle paní vůbec nemá páru o tom jaké pouto může být mezi člověkem a jeho miláčkem, jelikož je bez citu. Je jedno jestli je Vaším miláčkem pejsek, kočička nebo jiné zvíře. Kdo tohle pouto nepozal tak to asi nepochopí. A p.Krejzová řeknu Vám jednu věc Vy jste daleko šťastnější než p.Alena a to proto, že máte určitě spoustu krásných vzpomínek na to co jste s Vaším pejskem prožila, ale p.Alena nemá nic neboď si myslím, že ona není schopná vůbec něčeho takového jako je cit. Vaří se mi krev s takových ubohých lidí se studeým čumákem a kusem ledu místo srdce. Držte se a kašlete na ni.

Datum 06.07.2009
Vložil mikelka
Titulek Re: Re: pro paní Alenu

Paní Alena vůbec neví, z čeho všeho mě ten pes vytáhnul, neví, že byly časy, kdy jsem na světě měla jen jeho. Dýchala bych za něj, kdybych ho mohla ještě jednou pohladit. Lidé jsou zlí, závidí si nos mezi očima, intrikují a ubližují si navzájem. Paní Aleně děkuji za další uslzenou noc s práškem na spaní.

Datum 06.07.2009
Vložil Irena
Titulek Re: Re: Re: pro paní Alenu

Je mi to líto za ní. Teď má určitě velkou radost a je konečně spokojená. Je to ledová královna a pochybuju, že ona někdy něco takového pochopí na to její mozeček nestačí. A co se týče přirovnání co jste použila, že Vám je jako by jste přišla o dítě tak s Vámi souhlasím bolest je to stejná mohu to opravdu posoudit. A je to stejná i bezmoc něco na tom změnit. Vím jak moc je to těžké. Určitě na něj nikdy nezapomenete a vždycky tam bude pocit úzkosti při pomyšlení na něj, ale časem to bude lepší bolest ustoupí a budou jen ty krásné vzpomínky. Věřte mi i když to teď tak nevypadá.

Datum 07.07.2009
Vložil Radka...
Titulek Re: pro paní Alenu

Tohle přesahuje všechny meze, pardon za tohle slovo držte tu svoji klapačku. A už tu nepište!!! Míša Krejzová má ráda zvířatka ale jak já čtu tak jestli jste někdy měla zvířata nebo máte tak jsou chudáci!!!!!

Datum 06.07.2009
Vložil Alena
Titulek čokl

Ježiši vy s tím naděláte, že chcípnul čokl. Abyste se z toho všichni neposrali. Ještě takovej vořech prašivej, fuj, takovýho hnusáka bych si nikdy nepořídila.

Datum 06.07.2009
Vložil Irena
Titulek Re: čokl

No je vidět co jste za člověka. Nechápu proč na to vůbec reagujete, když Vám to tak vadí. A proč na tyhle stránky vůbec chodíte? Ale je to nejspíš proto, že Vás baví ubližovet těm, kteří mají nějaké city a ráda pícháte do vosího hnízda. Ale Vy nejspíš nejste schopná tohle posoudit, protože Váš cit je na bodu mrazu. FUJ JE MI Z VÁS ZLE !!!!!!!!!!!!!!!

Datum 06.07.2009
Vložil Hanka
Titulek Re: čokl

Tak, a jste teď spokojená? Víte jak je člověku, když se musí rozloučit s milovaným členem rodiny, který stál po jeho boku celý svůj život? Víte jaké to je, zvyknout si, že odešel někdo, kdo měl jen vás, kdo vám nikdy nepodrazil nohy, nelhal a stál při vás v každé situaci? Sakra vždyť je to jako by vám umřelo dítě!!!
Celý svůj život chovám psy, pohybuji se na výstavách a Akim slečny Krejzové nebyl žádný prašivý vořech. Takového psa zlatého kokršpaněla s tak nádhernou stavbou těla a mordou už dneska na výstavě neuvidíte. Byl to přesný představitel loveckého plemena se vším všudy. Jste krutá a takoví lidé na těchto stránkách nemají co dělat!!!
Míšo, vím že to moc bolí, ale nedejte se.

Datum 06.07.2009
Vložil Alena
Titulek Re: Re: čokl

No ježiši, to jste mi to nandaly dámy. Ten pes je prostě jen čokl jako každej jinej a jestli je z toho na umření, ať si koupí novýho, čoklů je dneska všude plno. Navíc srovnávat smrt psa a dítěte jsou dvě odlišné věci.

Datum 06.07.2009
Vložil Irena
Titulek Re: Re: Re: čokl

Milá dámo, Vy víte asi o životě hodně málo a o soucitu ještě míň je mi Vás hodně líto, ale proč se vůbec rozčilovat nad lidskou hloupostí. Je jí všude hodně a jak je vidět p.Alena tomu velí.

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode