Zde můžete probírat vše, co se týká ušáků, rady, tipy, pokud to bude v mých silách, také ráda poradím a podělím se se svou zkušeností. Sprosté příspěvky, urážky a nadávky stejně tak jako inzerce budou mazány. Díky všem

Diskuzní fórum

Datum 08.08.2009
Vložil Milan www.chsspodsalatina.webnode.sk
Titulek Re: Re: Re: čokl

poviem to rovno ano mate pravdu že zrovnávať psa s dieťaťom neni možno najlepšie ale pre niekoho kto detí nemá alebo tak znamená vela pes je darmo pravda ze je najlepsi priatwl cloveka aked tak toho hava podcenujete videli ste ho vobec ??, asi nie vy ste asi zvierata pre istotu nevideli iba ak na obrazku a preto nechapete co to je ked o milovane zvieratko pridete len mi neni jasne preco musite vyryvat robi vam to dobre?

Datum 05.07.2009
Vložil Radka...
Titulek Mimisáci..:)

Dobrý den, chcise zeptat zda ještě máte náke miminko volné myslím z perlovích barver děkuji hezký zbytek víkendu:)

Datum 06.07.2009
Vložil mikelka
Titulek Re: Mimisáci..:)

Ahoj Radko,
omlouvám se že píšu až teď, ale byla jsem přes víkend pryč. Miminek volných je tu ještě docela hodně, ale perlové je jen jedno a to je na dlouho dopředu zamluvené, v případě samičky i samečka. Z toho druhého se vyklubala modrá. Se Spaikem budu krýt další samičky, takže snad další perláčci budou.

Datum 02.07.2009
Vložil Irena
Titulek Fota miminek

Dobrý den,
zaslala jsem Vám na email první fotečky miminek od Jessie a Gucciho jsou úžasný. Barvově jste to říkala dobře 2 havanky tam asi budou u ostatních zatim nevím přesne. Jen je to focené mobilem a v rychlosti tak je horší kvalita tak se omlouvám, ale nechtěla jsem je mít dlouho mimo hnízdo. Jsou ale rozkošný. Jedno mi hned označilo váhu při vážení.:-)

Datum 03.07.2009
Vložil mikelka
Titulek Re: Fota miminek

To jsem ráda, že to Jessie takhle zvládla, uvidíte jak budou po Guccim nádherně osrstění. Už se na fotečky těším. Zkouknu je ale až v pondělí, dneska odjíždím na víkend pryč.

Datum 06.07.2009
Vložil mikelka
Titulek Re: Fota miminek

Ireno dobrý den, tak žádné fotečky nedorazily :(

Datum 06.07.2009
Vložil Irena
Titulek Re: Re: Fota miminek

tak jsem se pokusila o nové odeslání tak snad to vyjde. Ale tam jim jsou tři dny tak jsou malinkatý. Jessie snáší kontrolu miminek v pohodě. Já jí totiž odděluji před kontrolou hnízda

Datum 06.07.2009
Vložil mikelka
Titulek Re: Re: Re: Fota miminek

jj, už dorazily. Jsou to prďolky, hlavně že se mají k světu :)

Datum 06.07.2009
Vložil Irena
Titulek Re: Re: Re: Re: Fota miminek

jj mají a opravdu to vypadá na dva havany a ostatní asi apricot s bílou i když u jednoho se mi zdá, že prosvítají v apricot barvě tmavší flíčky, ale to zatim není jisté. :-)

Datum 25.06.2009
Vložil Irena
Titulek budoucí rodiče

Dobrý den, je mi moc líto Vašeho miláčka. Před rokem jsem přišla o toho svého a ještě stále to bolí, ale život se zastavit v tomhle směru nedá bohužel. Ale chtěla bych Vás aspoň malinko potěšit. Každým dnem čekáme miminka od Jessi a Gucciho. Jessinka už jen leží a funí. A už ani moc nebaští, ale za to víc pije tak uvidíme. Ale za to Gucci je éro, ale je to moje zlatíčko. Nechá se ode mě chovat i hladit a opečovávat a když zavřu králikárnu a jdu na ostatní tak škrábe na dvířka a musim je otevřít a pak si lehne k dvířkům a pozoruje co dělám a nakonac se musíme ještě pomazlit než odejdu. Jen nám ted začal pelichat jak byli ty tepla tak jsem ubrala podestýlku, které tam měl asi opravdu víc což je má chyba a začala jsem přidávat do krmení roboran a už je to lepší. Jsou to fakt berušky za které moc děkuji. A až bude mít Jessinka miminka a budu vědět něco bližšího hned Vám dám vědět. Jen ještě jedna věc chtěla jsem se zeptat za jak dlouho mám skontrolovat po porodu miminka vím, že co nejdřív, ale ptám se po jaké době jste vrch kontrolovala vy u Jessi. nechci ji zbytečně rušit, ale také nechci něco zanedbat. Moc Vám za odpověď děkuji a držte se :-)

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode