Zde můžete probírat vše, co se týká ušáků, rady, tipy, pokud to bude v mých silách, také ráda poradím a podělím se se svou zkušeností. Sprosté příspěvky, urážky a nadávky stejně tak jako inzerce budou mazány. Díky všem

Diskuzní fórum

Datum 22.04.2009
Vložil Teddy z cherubs
Titulek Neni mi dotoho nic ale...

Dobrý den neni mi dotoho nic jen chci říct že kdyš jsem poradil v kralici.cz v diskuzi i jak dobře cosetu píše že třeba samice se muže připouštět od 7 měsíce tak oni začali se hádat že od 8 měsící oni nechovají teddiky p.Lacková mi napsala žetoje i polde kondici samice a hned mi nadávali že jsem zlatokop ještě vten den jsem se tam koul a viděl jsem jakmi tam nadávaji do rozmazleného fracka mamka sito všimla a hned se snimi začala hádat psali ji že neumí vychovávat děti takže jeto podobné to co já lide si hodně myslí že umí vše chovat (někteří) ale vy teddiky chováte nejlíp nechci někoho pomlouvat za zády acro teddys oni to moc není ale jsou takové drby že je chová pro peníze ale vy taková nejste vyjste asi nejlepší chs v česku a druhá si myslím že gold nemáte obě moc teddiku a vistačitesi tak si znich moc nedělejte at prci rostou nevím jestli jste namě naštvana hezký zbytek večera.

Datum 22.04.2009
Vložil mikelka
Titulek Re: Neni mi dotoho nic ale...

Dobrý den, naštvaná na vás určitě nejsem. Také si nemyslím že jsem nejlepší CHS v ČR, a k drbům se raději vyjadřovat nebudu, nechci rozpoutávat nějakou šílenou debatu. Ale je pravda, že jak jde o peníze, lidé jsou jak diví, aby si na vás něco vyšťourali.

Datum 21.04.2009
Vložil Irena Pilařová
Titulek nyní má zvířata

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za názor p.Krejzové k oněm třem zvířatům, kteří nyní patří mě. Mrzí mě co se tím rozpoutalo na KPZT, kde někteří nepochopili, že p.Krejzové nešlo o to rozpoutat takovou vlnu házení špíny jeden nadruhého. Naopak napsala že informace podá na email. Vím přesně co mi řekla a nebylo to zbrojení proti nikomu řekla jak klady tak i zápory a já jí za to moc děkuji. A co se týče přepsání v rodokmenu tak to se také vysvětlilo. Máte moc krásné fotečky miminek. Jsem sice laik, ale myslím si že ohledně králíčků víte o čem mluvíte a neměla by jste to každopádně vzdávat. A měla pokračovat už jen kvůli lidem, kterým záleží na radě zkušenějšího chovatele. Tak přeji hodně štěstí v dalším odchovu a také hooooooodně pevné nervy. :-)

Datum 22.04.2009
Vložil mikelka
Titulek Re: nyní má zvířata

Dobrý den, díky moc za podporu. Už si z toho hlavu nedělám, je spousta horších věcí než hádající se členové KPZT. Bohužel pokud se takto chovají teď, ani si nechci představit, jak to bude vypadat, až bude klub oficiální. Každopádně odsoudit někoho aniž ho zná umí každý, v tom není žádné hrdinství. Každopádně jejich reakce jsou přehnané a problém je zbytečně nafouklý. Ale teď se budeme dál věnovat našemu chovu, těšit se z úspěchů a z odchovů :o)

Datum 21.04.2009
Vložil Jan Matoušek
Titulek Fandím vám

Paní Krejzová, moc vám fandím. Z toho, co se děje na klubu si nic nedělejte, je vidět, že členové jsou jaksi nevyzrálé děti, které se handrkují jako kdyby šlo o bůh ví co. Ani jeden z nich si nedokáže připustit, že by zrovna jeho zvíře nějak neodpovídalo požadavkům standardu. Udělala jste to, co je správné, řekla jste svůj názor. Šla jste s kůží na trh a byla jste moc odvážná. A i když vás dneska všichni tam kamenují, povzneste se nad ně, nemá cenu se s nimi hádat, hledají si jen záminky k tomu, aby vás mohli pošlapat. Jinak jsem koukal i na tu fotku, o které se tvrdí, že je na ní ošklivý a zacuchaný králík. Nic zacuchaného ani ošklivého na něm nevidím, naopak je ta fotka přirozená. Koukal jsem na něj i u paní Karin a musím opravdu uznat, že se jedná o velmi pěkné zvíře do chovu.
Takže - hlavu vzhůru a doufám, že se v brzké budoucnosti potkáme na nějaké výstavě, abyste všem ukázala svoje krásné Teddy :)

Datum 21.04.2009
Vložil mikelka
Titulek Re: Fandím vám

Dobrý večer,
moc děkuji za pochvalu a podporu. Člověka zamrzí, když se setká s takovou nenávistí kvůli ničemu. Navíc i to, co napíšu zde na svých stránkách je pouze mou věcí a pokud s tím někdo nesouhlasí, nikdo ho nenutí, aby sem chodil :) Co se týče té diskuze klubu - k tomu se nemá cenu vyjadřovat a ani to dělat nebudu. Ale opravdu díky za váš zájem :)

Datum 04.04.2009
Vložil asonka
Titulek teddíci a jejich domov

Dobrý večer, můj meilík : asonka@seznam.cz, mob.728 520 504. Děkuji moc. Přeji Vám spoustu chovatelských úspěchů a radostí k teddíkami.

Datum 04.04.2009
Vložil Alena
Titulek teddíci a jejich domov

Dobrý večer, před nedávnem jsem se Vám chlubila se svými teddíky, dnes je situace jiná, starší sameček protože měl špatnou stavbu páteře, která utlačovala trávicí orgány a potrva ze žaludku neodcházela jak má, tak se vlastně postupně otrávil a po dlouhém boji dnes ráno mi umřel....Jsem z toho smutná, protože si říkám, kde jsem ještě mohla zapracovat, abych svého teddíka zachránila. I přesto, že chodil denně na injekce antibiotik, bral vitamíny, krmila jsem ho osmizrnnou nestle kaši s pomixovaným senem, granulkami, ovesnými vločkami, napájela anan. džusem, jsem svého miláčka nezachránila....Musím podotknout a vytknout roli veterinářům, kteří se nezajímají o králíčky. Když mi včera řekla veterinářka, že 39,5C u králíčka je velká horečka a já si našla na internetu opak.....jak někdo může být veterinář....Jsem z Havířova a u nás umí léčit jen psi a kočky, proč...??? Vždyť je spoustu jiných zvířátek, které taky můžou onemocnět a kdo jim pomůže....???? A tak jsem Vás zároveň moc chtěla poprosit, jestli si u Vás můžu závazně zadat miminko samečka, pokud možno nejvíc bílého.....Děkuji moc.

Datum 04.04.2009
Vložil mikelka
Titulek Re: teddíci a jejich domov

Dobrý den, to mě moc mrzí, co se stalo vašemu chlupáčkovi. Bohužel je Teddy přešlechtěné plemeno a musí se u něj počítat snad se vším. Máte pravdu, že spousta veterinářů nemá s malými zvířaty moc zkušeností, spíš se specializují na psy a kočky a je to škoda. Protože si tím akorát kazí svou pověst. My jsme měli štěstí na výborné veterináře, kteří se snaží pomoci jak nejvíc to jde a našim ušákům poskytují výhradně tu nejlepší péči.
Co se týče miminka - jestli bude čistě bílé vám zaručit nemůžu, příroda a genetika je mocná. Ale pokud tam takový sameček bude, určitě vám ho nechám, to není problém. Teď máme miminka od tří samiček, tak uvidíme, jak se vybarví. Třeba si nakonec vyberete jinou barvičku, až vás mimísek okouzlí na první pohled :) Akorát mi písněte kontakt, abych věděla, kam mám dát vědět. Počítám že za 2 - 3 týdny se tu objeví první fotečky odchovů.

Datum 28.03.2009
Vložil Josef
Titulek dobrá úroveň

Musím paní chovatelku také podpořit - prošel jsem hodně stránek teddy chovatelů (často spíše množitelů-prodejců) a ta Vaše prezentace a chov myslím patří k tomu lepšímu, dává to smyls má to úroveń. Mám čistokrevné králíky 15 let a když vidím na internetu ty nabídky na prodej sotva dvouměsíčních králíčků "vhodných do chovu" , tak mě bere čert, a ti chovatelé se ještě hrdě hlásí ke Klubu chovatelů teddy. Kde je proboha to šlechtění, selekce a výběr nejlepších jedinců? To si někdo myslí, že to pozná kvalitu u králíka mladšího 5-6 měsíců? Ceny teddy králíků jsou podle mého také přemrštěné ..... také dovážím chovný materiál z německa, ale cenu kolem 1000 kc bych si dovolil dát jen u dospělého jedince, oceněného, očkovaného ... zkrátka prověřeného. Ale ne uprávě odkojených mládat. Zajímá mě Váš názor paní chovatelko ... asi napíšu něco, co se někmu může špatně číst, ale já považuji většinu našich chovatelů teddy králíků také za "zlatokopy."

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode