Zde můžete probírat vše, co se týká ušáků, rady, tipy, pokud to bude v mých silách, také ráda poradím a podělím se se svou zkušeností. Sprosté příspěvky, urážky a nadávky stejně tak jako inzerce budou mazány. Díky všem

Diskuzní fórum

Datum 26.06.2009
Vložil mikelka
Titulek Re: budoucí rodiče

Dobrý den, děkuji za podporu, přijde mi, jako kdybych přišla o dítě :(
Co se týče kontrolování vrhu - Jessie měla vrhy většinou v pořádku, ale pro jistotu se mrkněte hned ten den, stačí po pár hodinách. Jednou se stalo, že je naskládala do hnízda a chlupy si vytrhala až večer, ale mimískové byli v pořádku, tak se toho nelekněte :) Jsem zvědavá na jejich mimi, určitě tam po Guccim budou havanky

Datum 26.06.2009
Vložil Irena
Titulek Re: Re: budoucí rodiče

To bych byla moc ráda plánuji si nějaké to mimi nechat. Je to se mnou malinko průšvih úplně jsem jim totiž propadla. Jsou to nádherná zvířátka a povahově úplně suprová. Člověk by si řekl, že bláznim, že je to přece jen králík, ale kdo je opravdu poznal z blízka tak to asi chápe. A vůbec, když poznáte jejich povahu a zjistíte, že se v některých rysech opravdu podobají spíše pejskům než králíčkům no tak to je teda něco. Já tomu taky nevěřila a myslela jsi, když jsem o tom četla na některých webech, že ty lidi přehánějí. A hle nepřehánějí jsem úplně stejný blázen :-). Ne sice každý z nich má tuhle povahu, ale Gucci a také Ebby ano. Jessinka je malinko jiná je to moje malá maminka, ale nádherná prostě jsou to moji miláčkové všichni. Ještě že mám jen omezené množství králikáren jinak nevim jak by to u nás dopadlo :-)

Datum 22.06.2009
Vložil Yvona Kopřivová
Titulek Perlové mimi

Dobrý den,ráda bych si u Vás zamluvila perlové miminko holčičku.Pokud nejsou všechna perlová mimča již rezervována a byla by tam holčička v této barvě,myslete prosím na mě.Děkuji moc Yvona Kopřivová

Datum 22.06.2009
Vložil mikelka
Titulek Re: Perlové mimi

Dobrý den,
pokud vím, tak jste mi o ní psala už před časem, takže na vás pamatuji. Pokud tam bude holčička, určitě vám rezervaci udělám. Na tuhle barvu je spousta zájemců, beru to tak, jak kdo napsal při předchozích vrzích :)

Datum 22.06.2009
Vložil Yvona
Titulek Re: Re: Perlové mimi

Díky,já jsem jen nevěděla jestli si pamatujete......

Datum 20.06.2009
Vložil majka
Titulek Akimek

Míšo, je mi moc líto tvého pejska. Vím jak moc se s tou nemocí pral, ale teď už je mu dobře, nic ho nebolí a netrápí. Kouká se na vás z nebe a ve vašich srdcích bude žít pořád. I když to teď hodně bolí, uvidíš že čas je nejlepší lékař a časem na Akimka budeš vzpomínat s úsměvem na tváři a každá vzpomínka tě zahřeje na srdci i na duši. Drž se...

Datum 20.06.2009
Vložil mikelka
Titulek Re: Akimek

Ahoj, díky za podporu, je mi fakt na nic.
Počítala jsem, že to může přijít každým dnem, ale i tak je to velká rána a bude se hojit moc pomalu. Kdo neznal, nepochopí. Alespoň už ho nic netrápí a budeme si ho pamatovat jako někoho, kdo nám hrozně moc dal a nikdy za to nic nechtěl, kdo při nás stál v dobrém i zlém a kdo nás chránil před celým světem. Teď vzpomínky bolí, časem snad bolest přejde.

Datum 21.06.2009
Vložil Hanka
Titulek Re: Re: Akimek

Míšo, držte se, vy i celá rodina.
Odchod tak blízkého člena je vždycky velká bolest. Vím jak jste o něm vždycky mluvila, museli jste spolu mít velké pouto. Uvidíte, že vám časem bude dělat radost třeba jiné štěndo, i když Akim byl ten první a jediný, takový pejsek, na kterého se nikdy nezapomene. Pokud budeme moct nějak pomoci, dejte vědět.
Hanka s rodinou

Datum 30.05.2009
Vložil Martina H.
Titulek Bibi

Dobrý den Míšo,
jsem zcela unešena samičkou Bibi. Ta je opravdovým skvostem. Když jsem jí viděla na vlastní oči, nemohla jsem uvěřit, že se něco tak krásného dá vypiplat. Ale je vidět, že váš chov za něco stojí a ty odchovy tomu také odpovídají. Na Bibi je vidět výsledek vaší usilovné dřiny :) Opravdu je nádherná, až bude mít mimi, počítejte se mnou, takového králíčka prostě musím mít doma.

Datum 30.05.2009
Vložil mikelka
Titulek Re: Bibi

Dobrý den Martino :)
Moc děkujeme za pochvalu, popravdě Bibi má být po kom pěkná :) Taktínkem je Hadi a maminkou Aili, oba moc krásní v typu i srsti, kulatí. Bibi má ideální vlastnosti obou. Na miminka po ní jsem sama moc zvědavá :)

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode