Zde můžete probírat vše, co se týká ušáků, rady, tipy, pokud to bude v mých silách, také ráda poradím a podělím se se svou zkušeností. Sprosté příspěvky, urážky a nadávky stejně tak jako inzerce budou mazány. Díky všem

Diskuzní fórum

Datum 07.01.2010
Vložil Křemenová Eva
Titulek Re: Re: Re: Ailinka

Dobrý den,
děkuji za odpověď.
Včera byla Ailinka poprvé u pacientů, chovala se úplně vzorně, roli terapeutického králíčka zvládla na jedničku. Pacienti z ní byli včetně zdravotnického personálu nadšeni. A už se těší na její další návštěvu. Vydržela hodinu ležet u nehybného pacienta a tulit se k němu. Pán skoro plakal dojetím z její přítulnosti. V kleci po mně sice dále občas zapská, ale už si začíná zvykat a mimoklec je stále mazlivější. \zatím se mějte moc hezky Eva Křemenová

Datum 07.01.2010
Vložil mikelka
Titulek Re: Re: Re: Re: Ailinka

Dobrý večer, tak to jsou dobré zprávy :) Jsem ráda, že je tak vzorná a že dělá radost dalším lidem, snad už bude jen lepší a lepší :)

Datum 21.12.2009
Vložil Jana
Titulek Pochvala a otázka

Dobrý den,máte moc hezké stránky a králíčky,můžu si je dát do svých odkazů na mé stránky??Děkuji Jana
www.usaci.webnode.cz

Datum 02.01.2010
Vložil mikelka
Titulek Re: Pochvala a otázka

Dobrý den, omlouvám se že píšu až teď, ale bohužel nyní nemám moc volného času. Moc děkujeme za pochvalu a samozřejmě si odkaz na naše stránky můžete umístit na váš web.

Datum 26.11.2009
Vložil Irena
Titulek miminka

Dobrý večer, máte moc krásné fotečky miminek gratuluji, ať Vám drobečci rostou:-)

Datum 26.11.2009
Vložil mikelka
Titulek Re: miminka

Dobrý večer, také z nich mám radost, zatím krásně prospívají :)

Datum 24.11.2009
Vložil Jarča
Titulek Jak začít ?

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jaké podmínky jsou k založení chovné stanice.Má dcera má samici a chtěla by i samečka a časem i miminka.Dík za odpověď

Datum 24.11.2009
Vložil mikelka
Titulek Re: Jak začít ?

Dobrý den, vzhledem k tomu, že Teddy není oficiálně uznané plemeno, tak si může založit CHS jakou chce. Tuším, že už se dá název i registrovat, pokud vstoupíte do Teddy klubu. Jinak se u králíků běžně CHS neregistrují, je to spíš jen u tohoto plemene, jinak je to klasicky Český svaz chovatelů a jeho základní organizace, případně speciální kluby.

Datum 12.11.2009
Vložil majkl
Titulek Vss

konečně kus pořádného dobytka :-) jen tak dál a příští rok ať vystavíš jo

Datum 12.11.2009
Vložil mikelka
Titulek Re: Vss

No budu se snažit vystavit, když už tu mám i super samičku Vss :) Přemýšlím, že přiberu ještě jednu Vss, aby Lojzovi nebylo smutno :D

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode